piątek, 4 listopada 2016

Na dobry początek

Siemanko! Jestem Chocolate Bunny :) Moja przygoda z gotowaniem trwa już od paru lat, więc sądzę, że troszkę już na ten temat wiem. Jest to moja wielka pasja i miłość. Chciałabym przekazać wam choć trochę tego co wiem. Z pewnością jest to blog dla osób rozpoczynających swoją historię z gotowaniem jak również dla tych, którzy swoją wiedzę chcą powiększać. 
Pasjonuję się też dietetyką, dlatego sądzę, że posty o takiej tematyce też się mogą pojawić. Będę próbowała zachęcić was do zdrowego żywienia, ale oczywiście przepisy na bomby kaloryczne też się pojawią.Liczę również na waszą pomoc. Każde wyświetlenie czy komentarz dużo dla mnie znaczą. Jeśli będziecie potrzebowali rady, przepisu na coś dobrego lub może czegoś zupełnie innego  to piszcie!


Będę starała się pisać systematycznie, ale chodzę do szkoły, więc wszystko będzie zależało od ilości sprawdzianów bądź pracy domowej. Jeśli macie jakieś pytania to nie bójcie się :) Postaram się w miarę możliwości odpowiadać. Wygląd bloga oczywiście będzie się zmieniał, ale wszystko z biegiem czasu. Liczę na wasze opinie i sugestie, które pomogą mi pisać kolejne posty. Blog to nie tylko ja, to wy. Tak naprawdę jeśli nikt nie będzie chciał tego czytać to będę zbyteczna, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. Czekam na pierwsze komentarze a wy wyczekujcie pierwszego posta! :)

Chocolate Bunny1 komentarz: